ma
15
apr

Gerard, onze voorzitter, was goed voorbereid voor de marathon.

Donderdag j.l. dronk hij alleen water toen hij tegen mij speelde.. misschien daarom won hij nog net van mij. Maar helaas, zondag werd het een stuk warmer dan donderdag  ...  de zuiden wind bracht te warme lucht en de zon ging ook schijnen met ook nog vochtig weer. Dan is een P.R. niet mogelijk, wat bij de wedstrijdlopers al te zien was.

Michel Butter kreeg kramp en de toppers die eerst liepen op een eindtijd onder de 2.05 haalden dat niet.

Gerard had in iedergeval een aflopend schema tussen de 30 en 40 km, dus kan gesteld worden dat hij netjes gelopen heeft met een einddtijd van 3.37.

Goed gedaan, zie ook overzicht! 

 

Gerard Marathon Rdam

 

You have no rights to post comments

Agenda

21 nov 2019
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - BovenIJ-jeugd
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
11 dec 2019
07:00PM - 08:45PM
Volewijcker-jeugd - OT-jeugd
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd