ma
12
mei

Ratinglijst

 Naamlidnrratingverschil
1 W. (Willem) Moene 7829371 2175 +7
2 R. (Redmar) Damsma 7870401 2143 +27
3 D. (Don) van den Bergh 8212391 2032 +1
4 I.S. (Iwan) Bonoo 7418895 1997 +20
5 T. (Theo) Gosman 7094604 1903 =
6 H. (Huub) van den Bergh 8219871 1886 -29
7 H.J.P. (Hank) Hoving 6018661 1863 -33
8 X.D. (Xander) Giphart 8468262 1856 +70
9 W. (Wim) Leene 7280493 1855 -17
10 R.G. (Reynold) Klooker 7409116 1844 -9
11 H. (Hans) Rijninks 7097915 1826 -6
12 D. (Diego) Lont 8454490 1817 +34
13 P. (Peter) van de Merwe 7893160 1804 -18
14 A.M. (Bert) Kaizer 7316276 1770 +12
15 G.C.N. (Gerard) Buskermolen 6170978 1766 -19
16 J. (Hans) van Doggenaar 7511625 1747 -26
17 G. (Govert) de With 7461146 1708 +22
18 P. (Paul) van Sonderen 7319356 1694 -41
19 G.F.M. (Gerard) Driessen 6039880 1689 +3
20 F.A.C. (Fred) Bergen 6021466 1669 -32
21 F.M.M. (Frank) van der Fluit 7795183 1651 +13
22 A. (Dolf) Houtman 6416355 1625 -24
23 A.A. (Arnold) Smallegoor 8492968 1593 +43
24 H.A. (Ton) Reijntjes 6936941 1593 -3
25 M.J.A. (Marcel) Duijm 7348693 1563 -17
26 H.M.C. (Hans) Nijssen 8442159 1485 =
27 J.P. (Jacques) Meulmeester 8124171 1483 -46
28 R.M. (Ruben) Eusman 8386796 1395 +139
29 H.A.J.M. (Ber) v.d. Veen 7421260 1336 =

You have no rights to post comments

Agenda

21 nov 2019
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - BovenIJ-jeugd
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
11 dec 2019
07:00PM - 08:45PM
Volewijcker-jeugd - OT-jeugd
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd