zo
23
aug

Op verzoek van de Sailorganisatie heeft schaakvereniging Oosten-Toren op zaterdag 22 augustus jl. een toernooi verzorgd voor bemanningsleden van de Tall Ships.

Vanwege het fraaie zomerweer werd het toernooi op het IJplein buiten gespeeld maar wel overdekt, zodat de hersenen niet extra door de zon werden belast.

De bemanningsleden van de boten die aan de stadzijde lagen kwamen door de drukte wat later dan gepland aan maar om 11:00 uur kon het toernooi toch aanvangen. Er waren 12 deelnemers voornamelijk van de Tarangini (India), MIR (Rusland), Esmeralda (Chili) en Kruzenshtern (Rusland).

Om 14:00 uur kon de Kazachstaan Romashkin Evgenii (Kruzenshtern) tot winnaar worden uitgeroepen; hij won al zijn zeven partijen. Tussen zijn partijen door deed hij ook nog mee aan het tafeltennistoernooi dat in het aangrenzende gebouw plaatsvond, hij maakte er een soort biathlon van. Om de 2e en 3e plaats moest een barrage worden gehouden tussen de Rus Guszhiev Ivrii (MIR) en de Indiër Avinash (Tarangini) omdat zij gelijk geëindigd waren met 6 punten; Guszhiev Ivrii won en werd daardoor 2e en Avinash 3e.

Het was een mooie internationale wedstrijd en goed verzorgd met o.a. een lunch door de Sailorganisatie. De wedstrijdleider had het soms moeilijk omdat een aantal deelnemers alleen maar Russisch spraken maar ach uiteindelijk bleek iedereen de taal van het edele schaakspel te verstaan.

Fred Bergen

image001

(Foto: Caroline Limpens)

Reacties  

#1 Iwan 27-08-2015 00:03
als ik dat had geweten - was ik wel langsgewwest. :lol:

You have no rights to post comments

Agenda

21 nov 2019
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - BovenIJ-jeugd
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
11 dec 2019
07:00PM - 08:45PM
Volewijcker-jeugd - OT-jeugd
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd