Oosten-Toren 1 is kampioen geworden in de de 1e klasse A, door de wedstrijd tegen Almere 5 te winnen met 5 1/2 - 2 1/2. Hierdoor is ons team niet meer te achterhalen voor de overige teams.

Met deze uitslag haalden ze precies het aantal bordpunten om het kampioenschap, met nog 1 ronde te gaan, veilig te stellen.

IMG 20190328 WA0001

Proficiat  John, Xander, Theo, Wim L., Wim M., Hank en Budi!

De bloemen zijn voor jullie. De taart (volgende week) voor iedereen!!!!

# De Raadsheer 1 (836) Rating Oosten-Toren 1 (831) Rating Uitslag
1 Stephan Geuljans 2044 Xander Giphart 2004 0 1
2 Ramon van Beemdelust 2073 Hans Rijninks 1815 ½ ½
3 Mustapha Yahia 1920 Theo Gosman 1966 0 1
4 Simon Groot 1983 Redmar Damsma 2131 ½ ½
5 André de Roo 1952 Fammy Amanodin 1831 ½ ½
6 Olaf Cliteur 1916 Wim Leene 1816 ½ ½
7 Jacob Strikwerda 1921 Hank Hoving 1854 0 1
8 Harry Amand 1813 Gerard Driessen 1769 ½ ½
         

Eindelijk weer winst voor het 1ste. En nu met ruime cijfers namelijk 6-2

# ENPS 1 814 Rating   Oosten-Toren 1 831 Rating   Uitslag
1 T.P. Bottema 6377195 2241 - X.D. Giphart 8468262 2004 = 0 1
2 P. Nitscke 8211346 1872 - H. Rijninks 7097915 1815 = ½ ½
3 A. Kohler 7385191 2206 - T. Gosman 7094604 1966 = 0 1
4 M.J.A. Hecker 7864725 1893 - P. van Sonderen 7319356 1656 = ½ ½
5 P.O. Hoekstra 7099620 2071 - A. Amanodin 8687943 1831 = 0 1
6 B. van Beckhoven 7577284 1876 - W. Leene 7280493 1816 = 0 1
7 S. Michel 7972646 1970 - H.J.P. Hoving 6018661 1854 = 0 1
8 N.P. Verweij 7304682 1853 - G. de With 7461146 1710 = 1 0
                  2 6

Agenda

24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT G&Z&B Beker!
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3