wo
27
nov

Uitslagen ronde 11

  D. Lont - G. Driessen 0-1
  W. Moene - F. Bergen 1-0
  R. Zijlstra - M. Duijm 0-1
  B. Kaizer - S. de Vos 1-0
  J. Meulmeester - P. vd Merwe 0-1
  D. Bekius - R. Eusman 0-1

Ranglijst na ronde 11

1 80 J. Tromp 645.3
2 79 G. Driessen 563.8
3 78 D. Lont 525.7
4 77 H. Koonings 517.5
5 76 W. Leene 487.0
6 75 H. v Doggenaar 446.7
7 74 W. Moene 442.1
8 73 F. Bergen 432.6
9 72 H. Hoving 399.9
10 71 M. Duijm 399.6
11 70 R. Eusman 367.1
12 69 T. Massar 353.1
13 68 G. Buskermolen 336.5
14 67 B. Kaizer 275.3
15 66 B. Franken 252.6
16 65 P. vd Merwe 244.5
17 64 R. Zijlstra 244.0
18 63 J. Meulmeester 240.0
19 62 H. Rijninks 236.8
20 61 D. Houtman 215.6
21 60 F. vd Fluit 179.7
22 59 J. Yuonis 156.0
23 58 D. Bekius 131.3
24 57 B. Manuri 128.0
25 56 G. de With 118.7
26 55 P. van Sonderen 77.6
27 54 S. de Vos 18.3

Agenda

11 dec 2019
07:00PM - 08:45PM
Volewijcker-jeugd - OT-jeugd
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
07 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Pegasus Zilver - OT Zilver
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd
28 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
04 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar F. Bergen
11 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Bekius
18 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Houtman
19 juni 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - MSK-jeugd