wo
11
dec

Uitslagen ronde 2

  B. Manuri - R. Zijlstra 0-1
  W. Moene - D. Lont 1-0
  G. Driessen - M. Duijm 1-0
  R. Eusman - P. vd Merwe 0-1
  J. Meulmeester - F. vd Fluit 0-1
  D. Houtman - S. de Vos 1-0
  J. Tromp - W. Leene 0-1
  H. v Doggenaar - D. Bekius 1-0

 

Ranglijst na ronde 2

1 80 R. Zijlstra 159.0
2 79 W. Moene 150.0
3 78 G. Driessen 127.0
4 77 P. vd Merwe 115.3
5 76 F. vd Fluit 109.0
6 75 F. Bergen 86.3
7 74 B. Manuri 76.0
8 73 H. Koonings 76.0
9 72 D. Lont 75.0
10 71 B. Kaizer 68.4
11 70 H. v Doggenaar 61.0
12 69 P. van Sonderen 59.0
13 68 W. Leene 59.0
14 67 D. Houtman 54.0
15 66 M. Duijm 47.3
16 65 R. Eusman 46.7
17 64 T. Massar 45.0
18 63 G. Buskermolen 44.4
19 62 B. Franken 43.3
20 61 J. Meulmeester 42.0
21 60 H. Rijninks 41.7
22 59 J. Yuonis 40.4
23 58 G. de With 38.7
24 57 D. Bekius 19.3
25 56 H. Hoving 18.7
26 55 J. Tromp 0.0
27 54 S. de Vos 0.0

Agenda

30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd
28 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
01 juni 2020
11:00AM - 05:15PM
Oosten-Toren OPEN
04 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar F. Bergen
11 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Bekius
18 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Houtman
19 juni 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - MSK-jeugd
25 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar R. Eusman
02 juli 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; F. v.d. Fluit
09 juli 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie
16 juli 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie
23 juli 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie
30 juli 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie
06 aug 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie
13 aug 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie
20 aug 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie