do
14
okt

Uitslagen ronde 6 - Oosten-Toren Competitie 2010/2011 14-10-2010

Wit Zwart Uitslag
W. Moene T. Gosman 1-0
R. Zijlstra R. Damsma 0-1
R. Klooker H. vd Bergh 1-0
D. Houtman G. Halsema rem
I. Bonoo B. Kaizer 1-0*
B. Kaizer P. vd Merwe 1-0*
P. vd Merwe I. Bonoo 0-1*

Extern: M. Duijm, H. Nijssen, J. Meulmeester, R. Letteboer, D. Lont, T. Reijntjes, J. Schouten, F. vd Fluit, H. Doggenaar, H. Rijninks, G. Driessen, F. vb Berg

Ranglijst t/m ronde 6

Plaats Waarde Naam Punten Gesp. Score xTrio
1. 80 W. Moene 346.7 4 4.0
2. 79 T. Gosman 324.0 5 3.5 1
3. 78 R. Damsma 323.0 5 4.5
4. 77 R. Klooker 262.0 4 3.5 1
5. 76 I. Bonoo 242.0 4 2.5 1
6. 75 M. Duijm 211.0 5 2.5
7. 74 R. Zijlstra 204.0 6 3.0
8. 73 G. Driessen 202.4 3 2.0
9. 72 F. Bergen 199.7 3 1.0
10. 71 H. Reijntjes 183.3 3 2.0
11. 70 H. vd Bergh 179.0 4 2.0 1
12. 69 H. Hoving 170.2 3 2.0
13. 68 D. Lont 165.0 4 2.0
14. 67 B. Kaizer 163.3 3 1.5 1
15. 66 W. Leene 160.5 4 2.5
16. 65 H. van Doggenaar 136.0 3 1.5
17. 64 J. Meulmeester 133.3 5 1.5
18. 63 F. vd Fluit 126.2 5 1.5
19. 62 H. Nijssen 124.0 5 1.5
20. 61 P. vd Merwe 118.0 4 2.0 1
21. 60 G. Buskermolen 115.0 2 1.0
22. 59 H. Rijninks 111.3 1 0.5
23. 58 R. Letteboer 102.7 4 1.0
24. 57 J. Schouten 92.3 3 1.0
25. 56 D. Houtman 86.0 6 1.5
26. 55 G. Halsema 64.5 1 0.5
27. 54 R. Eusman 0.0 5 0.0

Agenda

19 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. v.d. Fluit
26 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Hoving
29 sept 2019
01:00PM - 06:00PM
OT-50 Jubileumfeest
03 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. Bergen
04 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
ENPS 5 - OT 3
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Zukertort 1
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. v. Doggenaar
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - EsPion 2
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings