do
21
okt

Uitslagen ronde 7 - Oosten-Toren Competitie 2010/2011 21-10-2010

Wit Zwart Uitslag
M. Duijm R. Klooker 0-1
R. Zijlstra H. vd Bergh 0-1
H. Nijssen D. Lont 1-0
P. vd Merwe F. vd Fluit 1-0
J. Schouten D. Houtman 0-1
G. Halsema R. Eusman 1-0

Extern: H. Rijninks, G. Driessen, F. Bergen, W. Moene, W. Leene, R. Damsma, T. Gosman, I. Bonoo

Clubverplichtingen: H. Hoving

Ranglijst t/m ronde 7

Plaats Waarde Naam Punten Gesp. Score xTrio
1. 80 W. Moene 400.0 4 4.0
2. 79 T. Gosman 376.7 5 3.5 1
3. 78 R. Damsma 375.0 5 4.5
4. 77 R. Klooker 337.0 5 4.5 1
5. 76 I. Bonoo 292.7 4 2.5 1
6. 75 H. vd Bergh 253.0 5 3.0 1
7. 74 G. Driessen 251.1 3 2.0
8. 73 F. Bergen 247.7 3 1.0
9. 72 M. Duijm 211.0 6 2.5
10. 71 W. Leene 204.5 4 2.5
11. 70 R. Zijlstra 204.0 7 3.0
12. 69 H. Nijssen 192.0 6 2.5
13. 68 H. Reijntjes 183.3 3 2.0
14. 67 P. vd Merwe 181.0 5 3.0 1
15. 66 H. Hoving 170.2 3 2.0
16. 65 D. Lont 165.0 5 2.0
17. 64 B. Kaizer 163.3 3 1.5 1
18. 63 H. Rijninks 150.6 1 0.5
19. 62 D. Houtman 143.0 7 2.5
20. 61 H. van Doggenaar 136.0 3 1.5
21. 60 J. Meulmeester 133.3 5 1.5
22. 59 F. vd Fluit 126.2 6 1.5
23. 58 G. Halsema 118.5 2 1.5
24. 57 G. Buskermolen 115.0 2 1.0
25. 56 R. Letteboer 102.7 4 1.0
26. 55 J. Schouten 92.3 4 1.0
27. 54 R. Eusman 0.0 6 0.0

Agenda

19 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. v.d. Fluit
26 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Hoving
29 sept 2019
01:00PM - 06:00PM
OT-50 Jubileumfeest
03 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. Bergen
04 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
ENPS 5 - OT 3
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Zukertort 1
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. v. Doggenaar
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - EsPion 2
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings