do
25
nov

Uitslagen ronde 12 - Oosten-Toren Competitie 2010/2011 25-11-2010

Wit Zwart Uitslag

        R. Damsma                H. vd Bergh              1-0

        M. Duijm                 I. Bonoo                 0-1

        R. Zijlstra              D. Houtman               0-1

        A. Franken               J. Meulmeester           0-1

        R. Eusman                J. Schouten              0-1

        T. Gosman                                         afw

        W. Moene                                          afw

        G. Driessen                                       ext

        R. Klooker                                        afw

        F. Bergen                                         ext

        B. Kaizer                                         ext

        D. Lont                                           afw

        H. Nijssen                                        ext

        H. van Doggenaar                                  ext

        W. Leene                                          afw

        G. Buskermolen                                    ext

        H. Hoving                                         ext

        P. vd Merwe                                       afw

        H. Rijninks                                       afw

        G. Halsema                                        ext

        R. Letteboer                                      afw

        H. Reijntjes                                      afw

        F. vd Fluit                                       afw

 

 


                             Ranglijst t/m ronde 12
Oosten-Toren Competitie 2010/2011                    25-11-2010  23:50   Pag.  1
--------------------------------------------------------------------------------
Plaats  Waarde  Naam                       Punten   Gesp.   Score   xTrio
--------------------------------------------------------------------------------

 1.     80      T. Gosman                   675.7     9       7.5     1
 2.     79      W. Moene                    665.0     8       7.5    
 3.     78      G. Driessen                 453.1     7       4.0    
 4.     77      R. Damsma                   452.0     8       5.5    
 5.     76      I. Bonoo                    434.7     6       4.5     1
 6.     75      F. Bergen                   405.4     5       1.5    
 7.     74      H. vd Bergh                 392.0     9       5.0     1
 8.     73      R. Klooker                  372.5     6       5.0     1
 9.     72      M. Duijm                    349.0    11       4.5    
10.     71      B. Kaizer                   344.0     5       3.5     1
11.     70      R. Zijlstra                 313.0    12       4.5    
12.     69      H. Nijssen                  304.3    10       3.5    
13.     68      H. van Doggenaar            298.7     5       2.5     2
14.     67      D. Houtman                  294.0    11       5.0    
15.     66      D. Lont                     290.0     9       4.0    
16.     65      G. Buskermolen              279.3     4       3.0    
17.     64      H. Hoving                   270.4     4       2.5     1
18.     63      J. Meulmeester              256.3     9       3.5    
19.     62      W. Leene                    243.0     6       3.0    
20.     61      G. Halsema                  241.0     3       2.5     1
21.     60      J. Schouten                 229.8     7       3.0     1
22.     59      P. vd Merwe                 215.5     9       3.5     1
23.     58      H. Rijninks                 210.6     2       1.5    
24.     57      A. Franken                  200.0     3       0.5    
25.     56      R. Letteboer                192.2     6       2.0     1
26.     55      H. Reijntjes                183.3     3       2.0    
27.     54      F. vd Fluit                 154.2     8       2.0    
28.     53      R. Eusman                     0.0     9       0.0    

Agenda

19 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. v.d. Fluit
26 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Hoving
29 sept 2019
01:00PM - 06:00PM
OT-50 Jubileumfeest
03 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. Bergen
04 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
ENPS 5 - OT 3
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Zukertort 1
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. v. Doggenaar
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - EsPion 2
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings