do
02
dec

Uitslagen ronde 13 - Oosten-Toren Competitie 2010/2011 2-12-2010

Wit Zwart Uitslag

   *    W. Moene                 G. Driessen              1-0

   *    G. Driessen              F. Bergen                rem

   *    F. Bergen                W. Moene                 0-1

        T. Gosman                M. Duijm                 1-0

        H. van Doggenaar         H. vd Bergh              0-1

        R. Zijlstra              H. Nijssen               rem

        D. Houtman               D. Lont                  0-1

        J. Meulmeester           G. Buskermolen           0-1

        W. Leene                 G. Halsema               0-1

        J. Schouten              P. vd Merwe              0-1

        F. vd Fluit              R. Eusman                1-0

        R. Damsma                                         afw

        I. Bonoo                                          afw

        R. Klooker                                        afw

        B. Kaizer                                         afw

        H. Hoving                                         afw

        H. Rijninks                                       afw

        A. Franken                                        afw

        R. Letteboer                                      afw

        H. Reijntjes                                      afw

 

 

 


                             Ranglijst t/m ronde 13
Oosten-Toren Competitie 2010/2011                    02-12-2010  23:56   Pag.  1
--------------------------------------------------------------------------------
Plaats  Waarde  Naam                       Punten   Gesp.   Score   xTrio
--------------------------------------------------------------------------------

 1.     80      T. Gosman                   747.7    10       8.5     1
 2.     79      W. Moene                    741.5     8       7.5     1
 3.     78      G. Driessen                 472.9     7       4.0     1
 4.     77      H. vd Bergh                 460.0    10       6.0     1
 5.     76      R. Damsma                   452.0     8       5.5    
 6.     75      I. Bonoo                    434.7     6       4.5     1
 7.     74      F. Bergen                   424.9     5       1.5     1
 8.     73      R. Klooker                  372.5     6       5.0     1
 9.     72      D. Lont                     357.0    10       5.0    
10.     71      M. Duijm                    349.0    12       4.5    
11.     70      R. Zijlstra                 347.5    13       5.0    
12.     69      B. Kaizer                   344.0     5       3.5     1
13.     68      G. Buskermolen              342.3     5       4.0    
14.     67      H. Nijssen                  339.3    11       4.0    
15.     66      G. Halsema                  303.0     4       3.5     1
16.     65      H. van Doggenaar            298.7     6       2.5     2
17.     64      D. Houtman                  294.0    12       5.0    
18.     63      P. vd Merwe                 275.5    10       4.5     1
19.     62      H. Hoving                   270.4     4       2.5     1
20.     61      J. Meulmeester              256.3    10       3.5    
21.     60      W. Leene                    243.0     7       3.0    
22.     59      J. Schouten                 229.8     8       3.0     1
23.     58      H. Rijninks                 210.6     2       1.5    
24.     57      F. vd Fluit                 207.2     9       3.0    
25.     56      A. Franken                  200.0     3       0.5    
26.     55      R. Letteboer                192.2     6       2.0     1
27.     54      H. Reijntjes                183.3     3       2.0    
28.     53      R. Eusman                     0.0    10       0.0    

Agenda

19 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. v.d. Fluit
26 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Hoving
29 sept 2019
01:00PM - 06:00PM
OT-50 Jubileumfeest
03 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. Bergen
04 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
ENPS 5 - OT 3
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Zukertort 1
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. v. Doggenaar
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - EsPion 2
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings