do
24
mrt

Uitslagen ronde 25 - Oosten-Toren Competitie 2010/2011 24-3-2011

Wit Zwart Uitslag
T. Gosman P. vd Merwe 0-1
G. Driessen H. vd Bergh 0-1
F. Bergen R. Zijlstra 1-0
D. Lont H. Nijssen 1-0
R. Klooker M. Duijm 0-1
G. Buskermolen J. Schouten 1-0
F. vd Fluit R. Eusman rem
B. Kaizer G. Halsema 1-0

 


                             Ranglijst t/m ronde 25
Oosten-Toren Competitie 2009/2010                    24-03-2011  23:54   Pag.  1
--------------------------------------------------------------------------------
Plaats  Waarde  Naam                       Punten   Gesp.   Score   xTrio
--------------------------------------------------------------------------------

 1.     80      T. Gosman                  1294.0    20      15.0     1
 2.     79      W. Moene                   1222.5    13      11.0     1
 3.     78      H. vd Bergh                1047.0    22      14.0     1
 4.     77      G. Driessen                 879.7    17       8.0     1
 5.     76      R. Zijlstra                 865.5    24      11.5     1
 6.     75      F. Bergen                   841.0    13       4.5     1
 7.     74      P. vd Merwe                 754.5    19      10.0     2
 8.     73      R. Damsma                   696.2    11       8.0    
 9.     72      M. Duijm                    655.6    21       7.5     1
10.     71      B. Kaizer                   651.3     9       6.5     2
11.     70      J. Meulmeester              647.0    17       7.5     1
12.     69      D. Lont                     645.5    18       7.0     1
13.     68      H. Hoving                   641.7     8       6.0     1
14.     67      I. Bonoo                    635.7     9       6.5     1
15.     66      W. Leene                    605.5    13       7.5     2
16.     65      G. Buskermolen              602.6     8       6.0    
17.     64      H. Nijssen                  602.5    18       6.5    
18.     63      D. Houtman                  601.0    21      10.0     1
19.     62      R. Klooker                  576.7    11       7.5     1
20.     61      G. Halsema                  564.7    10       6.5     1
21.     60      J. Schouten                 542.1    16       7.0     1
22.     59      H. van Doggenaar            505.4    16       5.5     2
23.     58      F. vd Fluit                 417.9    15       5.5    
24.     57      L. Kraaij                   414.5     6       1.0     1
25.     56      G. de With                  373.0     0       0.0    
26.     55      B. vd Veen                  363.0     0       0.0     1
27.     54      R. Letteboer                313.2     8       3.5     1
28.     53      H. Reijntjes                286.3     5       4.0    
29.     52      H. Rijninks                 280.6     2       1.5    
30.     51      A. Franken                  200.0     3       0.5    
31.     50      R. Eusman                    93.8    19       0.5     1

Agenda

11 dec 2019
07:00PM - 08:45PM
Volewijcker-jeugd - OT-jeugd
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
07 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Pegasus Zilver - OT Zilver
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd
28 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
04 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar F. Bergen
11 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Bekius
18 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Houtman
19 juni 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - MSK-jeugd