do
07
apr

Uitslagen ronde 27 - Oosten-Toren Competitie 2010/2011 7-4-2011

Wit Zwart Uitslag
H. vd Bergh W. Moene 0-1
F. Bergen G. Driessen rem
R. Zijlstra J. Meulmeester 1-0
M. Duijm P. vd Merwe rem
W. Leene D. Lont 1-0
H. Nijssen R. Klooker 0-1
H. Hoving I. Bonoo 1-0
D. Houtman G. Halsema 1-0
J. Schouten F. vd Fluit 0-1
H. van Doggenaar R. Eusman 1-0

 

                             Ranglijst t/m ronde 27
Oosten-Toren Competitie 2009/2010                    14-04-2011  19:56   Pag.  1
--------------------------------------------------------------------------------
Plaats  Waarde  Naam                       Punten   Gesp.   Score   xTrio
--------------------------------------------------------------------------------

 1.     80      W. Moene                   1340.5    15      12.5     1
 2.     79      T. Gosman                  1333.5    21      15.5     1
 3.     78      H. vd Bergh                1084.5    24      14.5     1
 4.     77      R. Zijlstra                 969.5    26      13.0     1
 5.     76      G. Driessen                 952.7    19       9.0     1
 6.     75      F. Bergen                   918.5    15       5.5     1
 7.     74      P. vd Merwe                 840.3    20      10.5     2
 8.     73      M. Duijm                    740.6    22       8.0     1
 9.     72      W. Leene                    714.0    15       8.0     2
10.     71      R. Klooker                  709.7    13       9.5     1
11.     70      H. Hoving                   705.7     9       7.0     1
12.     69      R. Damsma                   696.2    11       8.0    
13.     68      J. Meulmeester              693.7    18       7.5     1
14.     67      D. Lont                     692.0    19       8.0     1
15.     66      B. Kaizer                   689.8    10       7.0     2
16.     65      D. Houtman                  664.0    22      11.0     1
17.     64      H. Nijssen                  645.2    19       6.5    
18.     63      I. Bonoo                    635.7    10       6.5     1
19.     62      G. Halsema                  614.7    12       7.5     1
20.     61      G. Buskermolen              602.6     9       6.0    
21.     60      J. Schouten                 582.1    17       7.0     1
22.     59      H. van Doggenaar            555.4    17       6.5     2
23.     58      F. vd Fluit                 477.9    16       6.5    
24.     57      L. Kraaij                   452.5     6       1.0     1
25.     56      G. de With                  373.0     0       0.0    
26.     55      B. vd Veen                  363.0     0       0.0     1
27.     54      R. Letteboer                349.2     8       3.5     1
28.     53      H. Reijntjes                286.3     5       4.0    
29.     52      H. Rijninks                 280.6     2       1.5    
30.     51      A. Franken                  200.0     3       0.5    
31.     50      R. Eusman                    93.8    21       0.5     1

Agenda

19 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. v.d. Fluit
26 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Hoving
29 sept 2019
01:00PM - 06:00PM
OT-50 Jubileumfeest
03 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. Bergen
04 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
ENPS 5 - OT 3
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Zukertort 1
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. v. Doggenaar
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - EsPion 2
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings