do
28
apr

Uitslagen ronde 30 - Oosten-Toren Competitie 2010/2011 28-4-2011

Wit Zwart Uitslag
R. Eusman G. Buskermolen 0-1
G. Buskermolen J. Schouten 0-1
J. Schouten R. Eusman 1-0
H. Hoving H. van Doggenaar rem
T. Gosman W. Moene 1-0
H. vd Bergh G. Driessen 0-1
R. Zijlstra F. Bergen 0-1
H. Nijssen D. Lont 0-1
D. Lont J. Meulmeester 1-0
J. Meulmeester H. Nijssen rem
W. Leene P. vd Merwe rem
M. Duijm B. Kaizer 0-1

Ranglijst t/m ronde 30 - A-poule - Oosten-Toren Competitie 2010/2011 
--------------------------------------------------------------------------------
Plaats  Waarde  Naam                       Punten   Gesp.   Score   xTrio
--------------------------------------------------------------------------------

 1.     80      T. Gosman                  1564.5    24      18.5     1
 2.     79      W. Moene                   1494.5    18      14.5     1
 3.     78      H. vd Bergh                1229.5    27      16.5     1
 4.     77      G. Driessen                1067.7    22      10.5     1
 5.     76      F. Bergen                  1031.5    18       7.0     1
 6.     75      R. Zijlstra                 969.5    29      13.0     1
 7.     74      P. vd Merwe                 952.3    23      12.0     2
 8.     73      D. Lont                     832.0    21       9.0     2
 9.     72      W. Leene                    822.0    17       9.5     2
10.     71      B. Kaizer                   790.3    12       8.5     2
11.     70      H. Nijssen                  779.7    21       8.5     1
12.     69      R. Klooker                  777.7    14      10.5     1
13.     68      J. Meulmeester              773.2    20       8.5     2
14.     67      M. Duijm                    740.6    25       8.0     1

Ranglijst t/m ronde 30 - B-poule - Oosten-Toren Competitie 2010/2011
--------------------------------------------------------------------------------
Plaats Waarde Naam Punten Gesp. Score xTrio
--------------------------------------------------------------------------------

 1.     66      H. Hoving                   737.2    11       7.5     1
 2.     65      H. van Doggenaar            707.4    20       9.0     2
 3.     64      D. Houtman                  697.0    24      11.5     1
 4.     63      R. Damsma                   696.2    11       8.0    
 5.     62      J. Schouten                 689.6    19       8.0     2
 6.     61      I. Bonoo                    635.7    10       6.5     1
 7.     60      G. Buskermolen              627.6     9       6.0     1
 8.     59      G. Halsema                  614.7    13       7.5     1
 9.     58      F. vd Fluit                 477.9    18       6.5    
10.     57      L. Kraaij                   452.5     6       1.0     1
11.     56      G. de With                  373.0     0       0.0    
12.     55      B. vd Veen                  363.0     0       0.0     1
13.     54      R. Letteboer                349.2     8       3.5     1
14.     53      H. Reijntjes                286.3     6       4.0    
15.     52      H. Rijninks                 280.6     2       1.5    
16.     51      A. Franken                  200.0     3       0.5    
17.     50      R. Eusman                   151.8    23       1.5     2

Agenda

11 dec 2019
07:00PM - 08:45PM
Volewijcker-jeugd - OT-jeugd
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
07 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Pegasus Zilver - OT Zilver
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd
28 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
04 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar F. Bergen
11 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Bekius
18 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Houtman
19 juni 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - MSK-jeugd