do
12
mei

We hebben een kampioen!!! Theo Gosman, gefeliciteerd!

Uitslagen ronde 32 - Oosten-Toren Competitie 2010/2011 12-5-2011

Wit Zwart Uitslag
T. Gosman H. vd Bergh 1-0
G. Driessen F. Bergen rem
P. vd Merwe R. Zijlstra 0-1
R. Klooker W. Leene 1-0
D. Lont B. Kaizer 0-1
H. Nijssen J. Meulmeester 1-0
M. Duijm H. van Doggenaar 0-1
G. Halsema J. Schouten 1-0


Ranglijst t/m ronde 32
Oosten-Toren Competitie 2010/2011 12-05-2011 23:59 Pag. 1
--------------------------------------------------------------------------------
Plaats Waarde Naam Punten Gesp. Score xTrio
--------------------------------------------------------------------------------

1. 80 T. Gosman 1642.5 25 19.5 1
2. 79 W. Moene 1494.5 18 14.5 1
3. 78 H. vd Bergh 1306.0 28 16.5 2
4. 77 R. Zijlstra 1116.5 31 15.0 1
5. 76 F. Bergen 1108.0 19 7.5 2
6. 75 G. Driessen 1106.2 23 11.0 2
7. 74 P. vd Merwe 952.3 24 12.0 2
8. 73 R. Klooker 918.7 16 12.5 1
9. 72 W. Leene 893.0 19 10.5 2
10. 71 B. Kaizer 861.3 14 9.5 2
11. 70 H. Nijssen 847.7 22 9.5 1
12. 69 D. Lont 832.0 23 9.0 2
13. 68 J. Meulmeester 773.2 22 8.5 2
14. 67 M. Duijm 740.6 26 8.0 1

Ranglijst t/m ronde 32 Groep 2
Oosten-Toren Competitie 2010/2011 12-05-2011 23:59 Pag. 2
--------------------------------------------------------------------------------
Plaats Waarde Naam Punten Gesp. Score xTrio
--------------------------------------------------------------------------------

1. 66 H. Hoving 802.2 12 8.5 1
2. 65 H. van Doggenaar 774.4 22 10.0 2
3. 64 G. Halsema 725.7 15 9.5 1
4. 63 D. Houtman 697.0 24 11.5 1
5. 62 R. Damsma 696.2 11 8.0
6. 61 G. Buskermolen 689.6 10 7.0 1
7. 60 J. Schouten 689.6 21 8.0 2
8. 59 I. Bonoo 635.7 10 6.5 1
9. 58 F. vd Fluit 477.9 18 6.5
10. 57 L. Kraaij 452.5 6 1.0 1
11. 56 G. de With 373.0 0 0.0
12. 55 B. vd Veen 363.0 0 0.0 1
13. 54 R. Letteboer 349.2 8 3.5 1
14. 53 H. Reijntjes 286.3 6 4.0
15. 52 H. Rijninks 280.6 2 1.5
16. 51 A. Franken 200.0 3 0.5
17. 50 R. Eusman 151.8 24 1.5 2

Agenda

11 dec 2019
07:00PM - 08:45PM
Volewijcker-jeugd - OT-jeugd
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
07 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Pegasus Zilver - OT Zilver
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd
28 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
04 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar F. Bergen
11 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Bekius
18 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Houtman
19 juni 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - MSK-jeugd