do
08
sept

 

De eerste koploper is bekend: Govert de With

Uitslagen ronde 1 - Oosten-Toren Competitie 2011/2012 8-9-2011

Wit Zwart Uitslag
H. Hoving M. Gosman rem
W. Moene H. van Doggenaar 1-0
D. Lont A. Smallegoor 1-0
W. Leene M. Duijm 1-0
F. vd Fluit R. Klooker rem
R. Damsma R. Eusman 1-0
G. Driessen H. Reijntjes 1-0
D. Houtman F. Bergen rem
R. Zijlstra G. de With 0-1
T. Gosman H. Nijssen 1-0
C. Dietze P. vd Merwe rem

 

Ranglijst t/m ronde 1

Plaats Waarde Speler Punten Gesp. Score xTrio
1 80 G. de With 77.0 1 1.0
2 79 T. Gosman 69.0 1 1.0
3 78 W. Leene 67.0 1 1.0
4 77 W. Moene 66.0 1 1.0
5 76 D. Lont 60.0 1 1.0
6 75 G. Driessen 53.0 1 1.0
7 74 R. Damsma 50.0 1 1.0
8 73 D. Houtman 37.5 1 0.5
9 72 C. Dietze 37.0 1 0.5
10 71 F. vd Fluit 36.5 1 0.5
11 70 M. Gosman 32.5 1 0.5
12 69 F. Bergen 30.5 1 0.5
13 68 H. Hoving 30.0 1 0.5
14 67 P. vd Merwe 30.0 1 0.5
15 66 R. Klooker 29.0 1 0.5
16 65 H. vd Bergh 26.0 0 0.0 *

17 64 B. Kaizer 23.7 0 0.0 *

18 63 J. Meulmeester 22.7 0 0.0 *

19 62 J. Schouten 21.3 0 0.0 *

20 61 G. Buskermolen 20.7 0 0.0 *

21 60 I. Bonoo 19.7 0 0.0 *

22 59 L. Kraaij 19.0 0 0.0 *

23 58 R. Letteboer 18.0 0 0.0 *

24 57 H. Rijninks 17.3 0 0.0 *

25 56 R. Eusman 0.0 1 0.0

26 55 H. Reijntjes 0.0 1 0.0
27 54 A. Smallegoor 0.0 1 0.0
28 53 M. Duijm 0.0 1 0.0
29 52 H. van Doggenaar 0.0 1 0.0
30 51 R. Zijlstra 0.0 1 0.0
31 50 H. Nijssen 0.0 1 0.0

 * tot max  2x wordt afwezigheid met 1/3 van de waarde geteld

 

Agenda

11 dec 2019
07:00PM - 08:45PM
Volewijcker-jeugd - OT-jeugd
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
07 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Pegasus Zilver - OT Zilver
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd
28 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
04 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar F. Bergen
11 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Bekius
18 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Houtman
19 juni 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - MSK-jeugd