wo
22
aug

Uitslagen ronde 10

  W. Moene - D. Lont 2-0
  J. Tromp - R. Eusman 2-0
  B. Manuri - H. v Doggenaar 2-0
  F. Bergen - J. Meulmeester 2-0
trio F. vd Fluit - S. de Vos 0-1
trio S. de Vos - D. Bekius 1-0
trio D. Bekius - F. vd Fluit rem

Ranglijst na ronde 10

1 W. Moene 14.00 16
2 J. Tromp 13.50 16
3 B. Manuri 11.50 18
4 F. Bergen 10.00 16
5 G. Driessen 9.50 14
6 H. v Doggenaar 8.00 14
7 R. Eusman 7.00 18
8 H. Hoving 6.50 12
9 G. Buskermolen 6.00 8
10 M. Duijm 5.00 10
11 D. Lont 4.50 12
12 S. de Vos 4.50 14
13 P. vd Merwe 4.00 8
14 D. Houtman 4.00 12
15 B. Kaizer 3.50 12
16 D. Bekius 2.50 14
17 P. van Dijke 2.00 2
18 J. Meulmeester 2.00 12
19 F. vd Fluit 1.00 6
20 P. van Sonderen 0.00 2

Agenda

19 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. v.d. Fluit
26 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Hoving
29 sept 2019
01:00PM - 06:00PM
OT-50 Jubileumfeest
03 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. Bergen
04 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
ENPS 5 - OT 3
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Zukertort 1
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. v. Doggenaar
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - EsPion 2
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings