wo
19
sept

Uitslagen ronde 1

  G. Driessen - R. Eusman 1-0
  F. Bergen - B. Kaizer REM
  L. Tokic - D. Houtman REM
  G. Blees - F. vd Fluit 1-0
  M. Duijm - P. vd Merwe REM
  P. van Sonderen - H. Koonings 1-0
  J. Meulmeester - H. v Doggenaar 0-1
  B. Manuri - H. Rijninks 0-1
  S. de Vos - J. Tromp 0-1
  W. Leene - W. Moene 0-1
trio D. Lont - G. Buskermolen 1-0
trio G. Buskermolen - H. Hoving REM
trio H. Hoving - D. Lont 0-1

Ranglijst na ronde 1

1 80 H. Rijninks 78.0
2 79 D. Lont 74.5
3 78 W. Moene 74.0
4 77 G. Blees 70.0
5 76 H. v Doggenaar 64.0
6 75 J. Tromp 60.0
7 74 G. Driessen 59.0
8 73 P. van Sonderen 56.0
9 72 B. Kaizer 39.5
10 71 M. Duijm 33.5
11 70 D. Houtman 33.0
12 69 F. Bergen 32.5
13 68 P. vd Merwe 31.0
14 67 L. Tokic 30.5
15 66 M. de Haan 23.0
16 65 B. Franken 22.7
17 64 T. Gosman 22.0
18 63 X. Giphart 19.3
19 62 H. Hoving 19.0
20 61 J. Yuonis 19.0
21 60 G. Buskermolen 18.3
22 59 F. Amanodin 18.3
23 58 P. van Dijke 17.7
24 57 G. de With 17.3
25 56 D. Bekius 17.0
26 55 R. Damsma 16.7
27 54 B. Manuri 0.0
28 53 W. Leene 0.0
29 52 F. vd Fluit 0.0
30 51 J. Meulmeester 0.0
31 50 S. de Vos 0.0
32 49 R. Eusman 0.0
33 48 H. Koonings 0.0

Agenda

19 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. v.d. Fluit
26 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Hoving
29 sept 2019
01:00PM - 06:00PM
OT-50 Jubileumfeest
03 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. Bergen
04 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
ENPS 5 - OT 3
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Zukertort 1
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. v. Doggenaar
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - EsPion 2
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings