Ronde 1

Trio Wit Zwart Uitslag
* B. Kaizer M. Duijm rem
* M. Duijm H. Hoving 0-1
* H. Hoving B. Kaizer 1-0
  G. Driessen F. Bergen rem
  R. Eusman W. Leene 0-1
  D. Lont H. Koonings rem
  L. Luijken X. Giphart 0-1
  H. van Doggenaar F. vd Fluit 1-0
  J. Meulmeester P. vd Merwe rem
  G. de With W. Moene rem

Ronde 10

Trio Wit Zwart Uitslag
  W. Moene W. Leene 1-0
  X. Giphart G. Driessen 1-0
  T. Gosman H. Koonings 1-0
* H. Hoving R. Eusman 0-1
* R. Eusman D. Houtman 0-1
* D. Houtman H. Hoving 1-0
  L. Luijken B. vd Veer 1-0
  E. Sno J. Meulmeester 0-1
 

Ronde 9

Trio Wit Zwart Uitslag
  W. Moene G. Driessen 1-0
  W. Leene X. Giphart 0-1
  H. vd Bergh H. Hoving 1-0
  P. vd Merwe B. Kaizer rem
  H. van Doggenaar H. Koonings 0-1
  L. Luijken J. Meulmeester 1-0
  R. Eusman E. Sno 1-0
  G. de With D. Houtman 1-0
  M. Duijm F. vd Fluit 0-1

Agenda

19 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. v.d. Fluit
26 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Hoving
29 sept 2019
01:00PM - 06:00PM
OT-50 Jubileumfeest
03 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. Bergen
04 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
ENPS 5 - OT 3
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Zukertort 1
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. v. Doggenaar
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - EsPion 2
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings