do
22
aug

11de ronde    
H. v Doggenaar M. Duijm 1-1
B. Kaizer G. Driessen 2-0
R. Eusman F. vd Fluit 0-2
S. de Vos F. Bergen 0,5-1,5
G, Buskermolen D. Bekius 2-0
P. vd Merwe D. Lont 1-1

 

 

Eindranglijst zomercompetie 2019
     
Rang Speler Punten Gespeeld
1 B. Kaizer 12,5 16
2 H. v Doggenaar 12 20
3 W. Moene 11 12
4 D. Lont 8,5 12
5 R. Eusman 7,5 18
6 G, Driessen 6,5 14
7 G.Buskermolen 6,5 10
8 H. Hoving 6,5 8
9 J. Tromp 5,5 10
10 M. Duijm 5 14
11 F. Bergen 4,5 6
12 D. Bekius 4 20
13 J.Meulmeester 4 14
14 F. vd Fluit 3,5 10
15 P vd Merwe 3,5 10
16 S. de Vos 2 16
17 B. Manuri 2 4
18 H. Koonings 2 2
19 W. Leene 2 2
20 I. Bonoo 1 2

Agenda

21 nov 2019
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - BovenIJ-jeugd
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
11 dec 2019
07:00PM - 08:45PM
Volewijcker-jeugd - OT-jeugd
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd