STAND  JEUGD  INTERNE  COMPETITIE  PER  13  FEBRUARI  2014.

 

 

            1.         JADE                         15        10

            2.         BOBBIE                    12        9

            3.         VICTOR R                14        9

            4.         SHARU                     9          7

            5.         JESSE                        11        7

 

STAND  JEUGD  INTERNE  COMPETITIE  PER  06  FEBRUARI  2014.

 

 

            1.         BOBBIE                    11        9

            2.         JADE                         14        9

            3.         VICTOR R                13        8

            4.         SHARU                     9          7

            5.         JESSE                        11        7

De 11e ronde van de jeugd

STAND  JEUGD  INTERNE  COMPETITIE  PER 23  JANUARI  2014.

 

 

            1.         BOBBIE                    10        8

            2.         JESSE                        9          7

            3.         CHRISTINE              10        7

            4.         VICTOR R                11        7

            5.         JADE                         12        7

            6.         NAEB                        12        6½

            7.         SHARU                     8          6

            8.         DEJAN                      11        6         

            9.         VIGO                         8          5½

            10.       LEON                        8          5½

            11.       BASAR                      11        5         

            12.       SHIJARAA               11        4½      

            13.       CATHELIJNE           12        4½      

            14.       THOMAS                  5          4         

            15.       OSCAR                      7          4

            16.       MORRIS                    12        4

            17.       FILMON                    8          3½

            18.       BADRAN                  9          3½      

            19.       THIJMEN                  4          3½

            20.       YASSIR                     3          2½      

            21.       IRIS                           8          2½      

            22.       LASSE                       6          1½

            23.       KATHERINA                       4          1

            24.       ESER                         5          ½

            25.       VICTOR V B            2          0

            26.       REMO                                   2          0         

Jeugd uitslagen donderdag 16 januari 2014.

Christine         - Thomas         1 – 0

Leon               - Jade              1 – 0

Victor R          - Naeb             1 – 0

Morris             - Basar            0 – 1

Victor v B       - Lasse            0 – 1

Katherina        - Cathelijne     0 – 1

Badran                        - Shijaraa         0 – 1

Thijmen           - Yassir           1 – 0

Basar               - Dejan            0 - 1

 

STAND  JEUGD  INTERNE  COMPETITIE  PER 30  JANUARI  2014.

 

 

            1.         BOBBIE                    11        9

            2.         VICTOR  R               12        8

            3.         JADE                         13        8

            4.         JESSE                        10        7

            5.         CHRISTINE              11        7

UITSLAGEN JEUGD 28 NOVEMBER  2013.

JADE              - JESSE                      0 – 1

SHARU           - SHIJARAA              1 – 0

VIGI                - CATHELIJNE          1 – 0

OSCAR          - MORRIS                  1 – 0

THIJMEN       - LASSE                     1 – 0

BADRAN       - KATHERINA          1 - 0 

 

Agenda

24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT G&Z&B Beker!
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3