STAND  JEUGD  INTERNE  COMPETITIE  PER  13  FEBRUARI  2014.

 

 

            1.         JADE                         15        10

            2.         BOBBIE                    12        9

            3.         VICTOR R                14        9

            4.         SHARU                     9          7

            5.         JESSE                        11        7

            6.         CHRISTINE              12        7

            7.         LEON                        9          6½

            8.         NAEB                        14        6½      

            9.         DEJAN                      11        6

            10.       MORRIS                    14        6

            11.       VIGO                         8          5½      

            12.       THOMAS                  6          5         

            13.       OSCAR                      9          5         

            14.       BASAR                      11        5         

            15.       THIJMEN                  5          4½

            16.       FILMON                    10       

            17.       SHIJARAA               11        4½

            18.       CATHELIJNE           14        4½      

            19.       IRIS                           9          3½

            20.       BADRAN                  11        3½      

            21.       KOEN                                    3          3         

            22.       YASSIR                     11        2½

            23.       LASSE                       7          1½

            24.       KATHERINA                       4          1

            25.       ESER                         5          ½

            26.       NIENKE                    1          0

            27.       VICTOR B                2          0

            28.       DAAN                                   0          0

           

Uitslagen jeugd van donderdag 06 Februari 2014.

Bobbie                        - Jade              0 – 1

Victor R          - Naeb             1 – 0

Filmon            - Leon             0 – 1

Nienke                        - Iris                0 – 1

Koen               - Yassir           1 – 0

Oscar              - Badran          1 – 0

Morris             - Cathelijne     1 - 0

 

 

 

Agenda

01 dec 2022
07:30PM - 11:45PM
Bardienst Frank (invaller Ruben)
01 dec 2022
08:00PM - 11:45PM
OT interne competitie
01 dec 2022
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Adam West 3
08 dec 2022
08:00PM - 11:45PM
OT interne competitie
15 dec 2022
08:00PM - 11:45PM
OT interne competitie

Login