do
31
mei

De voorlaatste ronde met ook de (tussen)-stand competite 2017/18 

Uitslagen ronde 10

  H. v Doggenaar - D. Lont 0-1
  B. Franken - G. Driessen 0-1
  W. Moene - J. Meulmeester 1-0
  S. de Vos - M. Duijm REM
trio F. vd Fluit - D. Bekius 1-0
trio D. Bekius - R. Eusman 0-1
trio R. Eusman - F. vd Fluit 1-0

 

 

  

Stand competitie 2017/18 voorlaatste ronden

naam PERIODE 3 Periode 1 Periode 2ronde2 totaal
J. Tromp 532.3 470 677 1679.3
B. Manuri 438.9 687 528 1653.9
T. Gosman 263.3 612 463 1338.3
D. Lont 340.5 480 375 1195.5
G. Driessen 463.5 323 409 1195.5
F. Bergen 373.5 346 448 1167.5
H. Hoving 364.6 371 419 1154.6
H. v Doggenaar 437.7 447 242 1126.7
W. Leene 451.5 344 325 1120.5
B. Kaizer 255.3 435 401 1091.3
G. Buskermolen 415.7 250 229 894.7
W. Moene 321.0 324 232 877.0
P. vd Merwe 272.2 355 238 865.2
F. vd Fluit 253.4 200 397 850.4
J. Yuonis 129.7 421 299 849.7
D. Houtman 175.7 301 371 847.7
M. de Haan 213.8 279 292 784.8
R. Eusman 181.0 266 292 739.0
J. Meulmeester 215.5 288 216 719.5
H. Koonings 128.7 352 202 682.7
M. Duijm 172.3 113 333 618.3
B. Franken 273.7 197 113 583.7
P. van Sonderen 235.7 111 37 383.7
P. van Dijke 74.0 165 112 351.0
R. Damsma 37.0 230 41 308.0
X. Giphart 161.3 0 127 288.3
H. Rijninks 111.3 136 38 285.3
S. de Vos 190.2 68 0 258.2
D. Bekius 63.4 151 34 248.4
F. Amanodin 118.7 0 90 208.7
G. de With 70.4 0 41 111.4

 

 

Ranglijst na ronde 10

1 80 J. Tromp 532.3
2 79 G. Driessen 463.5
3 78 W. Leene 451.5
4 77 B. Manuri 438.9
5 76 H. v Doggenaar 437.7
6 75 G. Buskermolen 415.7
7 74 F. Bergen 373.5
8 73 H. Hoving 364.6
9 72 D. Lont 340.5
10 71 W. Moene 321.0
11 70 B. Franken 273.7
12 69 P. vd Merwe 272.2
13 68 T. Gosman 263.3
14 67 B. Kaizer 255.3
15 66 F. vd Fluit 253.4
16 65 P. van Sonderen 235.7
17 64 J. Meulmeester 215.5
18 63 M. de Haan 213.8
19 62 S. de Vos 190.2
20 61 R. Eusman 181.0
21 60 D. Houtman 175.7
22 59 M. Duijm 172.3
23 58 X. Giphart 161.3
24 57 J. Yuonis 129.7
25 56 H. Koonings 128.7
26 55 F. Amanodin 118.7
27 54 H. Rijninks 111.3
28 53 P. van Dijke 74.0
29 52 G. de With 70.4
30 51 D. Bekius 63.4
31 50 R. Damsma 37.0

Agenda

25 okt 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: G. Buskermolen
25 okt 2018
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Volewijckers 2
01 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: D. Lont
01 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Adam West 6
08 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: B.Franken
08 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 7
15 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: G. de With
22 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: T.Gosman
22 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Adam West 9 - OT 3
22 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Chaturanga 1
29 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: M.d.Haan
29 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 1
06 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: D.Houtman
07 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
Zukertort 4 - OT 2
13 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: D. Bekius
20 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: B.Kaizer
20 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 11
27 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi
03 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
Jeugdtoernooi
10 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: H.Koonings
17 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: W.Leene
24 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: X.Giphart
31 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: R. Eusman
31 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Laurierboom-Gambiet 2
07 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: B.Manuri
07 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - BovenIJ 2
14 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: P.v.d.Merwe
18 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Almere 7 - OT 3
21 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: J.Meulmeester
28 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: H.Rijninks
28 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Isolani 1 - OT 1
05 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
Caissa 8 - OT 2
07 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
BOAS cup; bar: G.d.With
14 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
BOAS cup; bar: J.Tromp
21 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: G.d.With
28 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: G.d.With
28 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Almere 5
04 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: D.Bekius
04 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Chaturanga 1
11 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: G.Buskermolen
11 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - VAS 11
15 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
De Wachter 1 - OT 1
18 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: M.Duijm
25 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: F.v.d.Fluit
02 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: B.Franken
02 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 1 - OT 1
09 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: B.Kaizer
16 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: W.Leene
16 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 4 - OT 3
23 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: P.v.d.Merwe
30 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
GEEN Interne competitie
06 juni 2019
08:00PM - 11:45PM
Start zomercompetitie