do
18
okt

Uitslagen ronde 5

  D. Lont - B. Manuri 1-0
  W. Moene - J. Tromp REM
  G. Buskermolen - P. vd Merwe 1-0
  M. Duijm - J. Meulmeester 1-0
  R. Eusman - W. Leene 0-1
  M. de Haan - S. de Vos 1-0
trio G. Driessen - H. Hoving 0-1
trio H. Hoving - D. Bekius 1-0
trio D. Bekius - G. Driessen 0-1

 

 

Ranglijst na ronde 5

1 80 H. Rijninks 287.4
2 79 D. Lont 278.5
3 78 H. v Doggenaar 247.3
4 77 B. Kaizer 238.5
5 76 W. Moene 210.7
6 75 G. Buskermolen 208.3
7 74 D. Houtman 198.7
8 73 H. Koonings 184.3
9 72 J. Tromp 181.8
10 71 B. Manuri 181.0
11 70 H. Hoving 157.8
12 69 M. Duijm 149.5
13 68 L. Tokic 148.5
14 67 G. Driessen 127.5
15 66 P. vd Merwe 127.0
16 65 W. Leene 123.7
17 64 G. Blees 120.4
18 63 P. van Sonderen 101.0
19 62 M. de Haan 93.0
20 61 J. Meulmeester 86.3
21 60 D. Bekius 83.7
22 59 T. Gosman 82.0
23 58 X. Giphart 78.3
24 57 F. Bergen 77.8
25 56 F. vd Fluit 75.7
26 55 R. Eusman 50.0
27 54 B. Franken 44.4
28 53 J. Yuonis 39.3
29 52 F. Amanodin 38.0
30 51 P. van Dijke 37.0
31 50 G. de With 36.3
32 49 R. Damsma 35.0
33 48 S. de Vos 0.0

Agenda

19 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. v.d. Fluit
26 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Hoving
29 sept 2019
01:00PM - 06:00PM
OT-50 Jubileumfeest
03 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. Bergen
04 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
ENPS 5 - OT 3
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Zukertort 1
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. v. Doggenaar
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - EsPion 2
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings