do
11
apr

Uitslagen ronde 4

  S. de Vos - D. Bekius 0-1
  H. Hoving - W. Moene 0-1
  J. Tromp - B. Manuri REM
trio D. Lont - W. Leene 1-0
trio W. Leene - R. Eusman 1-0
trio R. Eusman - D. Lont 0-1

 

 

Ranglijst na ronde 4

1 80 W. Moene 262.0
2 79 J. Tromp 220.7
3 78 B. Manuri 213.0
4 77 F. Bergen 191.3
5 76 M. Duijm 176.7
6 75 J. Meulmeester 158.0
7 74 D. Lont 157.5
8 73 H. v Doggenaar 150.4
9 72 X. Giphart 137.2
10 71 T. Gosman 135.4
11 70 H. Hoving 134.2
12 69 H. Rijninks 129.3
13 68 F. vd Fluit 118.2
14 67 H. Koonings 117.1
15 66 W. Leene 114.5
16 65 G. Buskermolen 110.0
17 64 G. de With 107.3
18 63 B. Franken 89.0
19 62 D. Houtman 87.0
20 61 F. Amanodin 83.3
21 60 D. Bekius 79.5
22 59 R. Eusman 78.0
23 58 P. vd Merwe 74.9
24 57 P. van Sonderen 72.4
25 56 G. Driessen 65.3
26 55 B. Kaizer 44.7
27 54 P. van Dijke 37.7
28 53 L. Tokic 36.3
29 52 M. de Haan 35.0
30 51 J. Yuonis 34.3
31 50 R. Damsma 33.7
32 49 A. Sadat Moswat 33.0
33 48 S. de Vos 0.0

Agenda

19 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. v.d. Fluit
26 sept 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Hoving
29 sept 2019
01:00PM - 06:00PM
OT-50 Jubileumfeest
03 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar F. Bergen
04 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
ENPS 5 - OT 3
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
10 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Zukertort 1
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. v. Doggenaar
17 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - EsPion 2
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings