Donderdag 11 juni werden de schaakexamens gehouden voor de jeugd van Oosten Toren. Er deden 18 kinderen mee met het examen. Nadat de examinator de kinderen had uitgelegd wat ze moesten doen, kon het examen beginnen. Vanaf de eerste minuut waren ze al druk bezig en in uiterste concentratie om het examen zo goed mogelijk te maken.

 

Omdat Gerard er niet was werd er een oefentoernooi gespeeld met de dobbelstenen.

En dit is de uitslag:

1 León  57 punten
2 Lasse  41 punten
3 Catheijne  36 punten
4 Filmon  34 punten
5 Naeb  32 punten
6 Victor  31 punten
7 Iris  28 punten
8 Bassar  27 punten
  Oscar  27 punten
10 Jade  26 punten
  Morris  26 punten
12 Shijaraa  24 punten
13 Jesse  23 punten
14 Christine  20 punten
  Figo  20 punten
  Sharu  20 punten
17 Bobbie  19 punten
18 Levi  18 punten
19 Badran  17 Punten
  Eser  17 punten
21 Yassir  13 punten 
     

 

Jeugdschaak is weer begonnen

Donderdag 22-Augusters is het jeugdschaak bij oosten toren weer begonnen.
We begonnen met volle bak 22 man was aanwezig om weer te gaan schaken. En natuurlijk ook een beetje om vakantieverhalen aan elkaar te gaan vertellen, maar ja dan speel je wat slechter omdat je minder geconcentreerd bent.

In de eerste ronde mocht je je 1e tegenstander uitkiezen.

Overal werd wel een dame weggegeven of je verloor omdat je tijd op was, maar er werd ook goed gespeeld, en dat komt omdat jullie allemaal al een tijdje bij Oosten Toren zijn of aan het oefenen zijn om beter te worden, dus dit belooft eigenlijk alleen maar wat goeds.

Agenda

12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
07 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Pegasus Zilver - OT Zilver
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd
28 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
04 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar F. Bergen
11 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Bekius
18 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Houtman
19 juni 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - MSK-jeugd
25 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar R. Eusman