Het afgelopen jaar heeft OostenToren met 2 teams deelgenomen aan de externe competitie voor de jeugd. Beide teams waren ingedeeld in de klasse C3. En dat ging niet onverdienstelijk. Het debuteerende 2e team veroverde een plekje in de middenmoot, terwijl het 1ste team uiteindelijk op een knappe 3e plaats is geeindigd.

Als gevolg hiervan kwam een vertegenwoordiger van de schaakbond Groot-Amsterdam bij ons op de club langs om de teamleden van het 1ste team een heuse beker te overhandigen.

2014-05-16 165541

Van links naar rechts: Shijaraa, Sharu, Leon en Thomas. Niet op de foto, maar ook een beker voor Jesse.

 2014-05-16 170246

2014-05-16 170307

 Ronde 1: Zukertort C2 - OostenToren C1  1,5-2,5

Wilco van Nes Thomas Duijm 0-1 
Arun Karim Jesse Sprenger 0-1
Livio Accipinta Sharu Kanapathipillai 1-0
Joris Kool Leon Dolmans rem

Ronde 2: Zukertort C2 - OostenToren C1  2-2

Arun Karim Thomas Duijm 1-0
Wilco van Nes Jesse Sprenger 0-1
Joris Kool Sharu Kanapathipillai 0-1
Ruben Kool Leon Dolmans 1-0

 Ronde 1: Zukertort C3 - OostenToren C1  1-3

Sam Dooijes Thomas Duijm 0-1 
Adam Ahlan Jesse Sprenger 0-1
Julia van Deursen Sharu Kanapathipillai 0-1
David van Deursen Leon Dolmans 1-0

Ronde 2: Zukertort C3 - OostenToren C1  1-3

Adam Ahlan Thomas Duijm 0-1
Sam Dooijes Jesse Sprenger Rem
David van Deursen Sharu Kanapathipillai 0-1
Julia van Deursen Leon Dolmans Rem

Agenda

24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
24 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Adam-West 7
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Lont
31 okt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Boven IJ 1
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
07 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT G&Z&B Beker!
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
14 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Pegasus 1
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar T. Gosman
21 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Adam West 1 - OT 1
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Houtman
28 nov 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 3 - OT 3
05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar H. Worst
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3