Maar wel geknokt!

Al om 18:15 uur stonden onze jeugdleden Nick, Mucayit, Sirius en Milan paraat om te vertrekken. Haast hadden we niet, want we werden pas om 19:00 uur verwacht... en dus kwamen we bij de schaakvereniging Boven-Y voor een gesloten deur... tsja... files staan d'r alleen als je haast hebt.

Maar om klokslag 19:00 uur gingen de deuren toch open en nadat de borden waren opgezet en het welkomswoord eruit was begonnen onze jongens aan de strijd...

Een leuk begin...

Zo... met nieuwe gezichten in ons team begonnen we donderdag 7 oktober aan de externe jeugdcompetitie. Op bezoek kwam het jeugdteam van Zukertort/Amstelveen en daar hebben ze een HELEBOEL kinderen rondlopen voor een partijtje schaak... dus reken maar dat deze jongens er wat van konden.

Ons team bestond uit de 'vertrouwde' gezichten van Nick en Robin, aangevuld met 2 jongens die hun debuut maakten in de exteren competitie: Mucayit en Josse.

De kinderen spelen op deze avond ieder 2 wedstrijden. Als team heb je dan ook 2x de kans om de wedstijdpunten binnen te halen.

Voor aanvang van de wedstrijd hield Gerard zijn bekende praatje... 'neem je tijd', 'je hebt tijd genoeg', 'ontwikkel je stukken'...

Agenda

25 okt 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: G. Buskermolen
25 okt 2018
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Volewijckers 2
01 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: D. Lont
01 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Adam West 6
08 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: B.Franken
08 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 7
15 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: G. de With
22 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: T.Gosman
22 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Adam West 9 - OT 3
22 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Chaturanga 1
29 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: M.d.Haan
29 nov 2018
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 1
06 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: D.Houtman
07 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
Zukertort 4 - OT 2
13 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: D. Bekius
20 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: B.Kaizer
20 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 11
27 dec 2018
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi
03 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
Jeugdtoernooi
10 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: H.Koonings
17 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: W.Leene
24 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: X.Giphart
31 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: R. Eusman
31 jan 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Laurierboom-Gambiet 2
07 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: B.Manuri
07 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - BovenIJ 2
14 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: P.v.d.Merwe
18 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Almere 7 - OT 3
21 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: J.Meulmeester
28 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: H.Rijninks
28 feb 2019
08:00PM - 11:45PM
Isolani 1 - OT 1
05 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
Caissa 8 - OT 2
07 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
BOAS cup; bar: G.d.With
14 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
BOAS cup; bar: J.Tromp
21 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: G.d.With
28 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: G.d.With
28 mrt 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Almere 5
04 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: D.Bekius
04 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Chaturanga 1
11 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: G.Buskermolen
11 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - VAS 11
15 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
De Wachter 1 - OT 1
18 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: M.Duijm
25 apr 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: F.v.d.Fluit
02 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: B.Franken
02 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 1 - OT 1
09 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: B.Kaizer
16 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: W.Leene
16 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
EsPion 4 - OT 3
23 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. comp; bar: P.v.d.Merwe
30 mei 2019
08:00PM - 11:45PM
GEEN Interne competitie
06 juni 2019
08:00PM - 11:45PM
Start zomercompetitie