di
01
okt

Jeugd

Deelnemer Snelschaak Weggeefschaak Totaal  
Tobias 61 89 150  
Simon 44 67 111  
Tiemon 36 69 105  
Joel 43 52 95  
Avanesh 34 54 88  
Sander 41 42 83  
Lillie 28 53 81  
Tommy 32 46 78  
Niels 33 40 73  
Daffa 30 23 53  
Laura 28 22 50  
Teun 30 0 30  

 

Senioren Snelschaak 

Deelnemer Snelschaak
Wim Moene 64
John Tromp 59
Paul v Sonderen 48
Frits Driessen 47
Hans Rijninks 47
Hans v Doggenaar 45
Redmar Damsma 44
Richarrd Zijlstra 42
Jonas Kallgren 38
Toine Massar 35
Frank vd Fluit 33
Gerard Buskermolen 32
Dolf Houtman 31
Leo 31
Wibi 28
Mees Karsten 27
Bert Kaizer 26
Fred Bergen 25
Jacques Meulmeester 24
Karsten de Vilder 24
Peter vd Merwe 23
Stanly Lonwijk 23
Bram Franken 21
Iwan Bonoo 15
Hans Koonings 14

 

Senioren weggeefschaak

Deelnemer Weggeefschaak
Toine Massar 68
Wim Moene 67
Hans v Doggenaar 60
Hans Rijninks 59
Richarrd Zijlstra 52
Fred Bergen 50
Iwan Bonoo 46
Hans Koonings 45
Mees Karsten 44
Dolf Houtman 43
John Tromp 43
Jonas Kallgren 41
Gerard Buskermolen 39
Stanly Lonwijk 39
Karsten de Vilder 38
Leo 37
Bert Kaizer 34
Redmar Damsma 34
Jacques Meulmeester 33
Vincent 32
Frank vd Fluit 31
Frits Driessen 26
Wibi 18
Bram Franken 16
Peter vd Merwe 16
 
 
 
 

You have no rights to post comments

Agenda

05 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Sinterklaas
11 dec 2019
07:00PM - 08:45PM
Volewijcker-jeugd - OT-jeugd
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
12 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - VAS 2
18 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 3 - OT 2
19 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
Oliebollentoernooi; bar CARLA!!!
26 dec 2019
08:00PM - 11:45PM
2e Kerstdag; GEEN schaken
02 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar D. Bekius
07 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Pegasus Zilver - OT Zilver
09 jan 2020
06:45PM - 09:00PM
OT Jeugdtoernooi; GEEN int. comp.
16 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
23 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Koonings
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
30 jan 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Caissa 7
06 feb 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Caïssa-jeugd
06 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar X. Giphart
11 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Caissa 1 - OT 1
13 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. van Dijk
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar R. Eusman
20 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - VAS 6
26 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 3 - OT 3
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Manuri
27 feb 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - Caissa 2
02 mrt 2020
07:00PM - 08:45PM
Caïssa-jeugd - OT-jeugd
05 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
12 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Meulmeester
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar H. Rijninks
19 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 6 - OT 2
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar J. Tromp
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
VAS 1 - OT 1
26 mrt 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 3 - Raadsheer 4
02 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar Marcel/Frank
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. de With
09 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 1 - ENPS 1
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar M. Duijm
16 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
OT 2 - Almere 2
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Franken
23 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Adam West 5 - OT 3
29 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Raadsheer 1 - OT 1
30 apr 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar G. Buskermolen
06 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Amstel 2 - OT 2
07 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar B. Kaizer
14 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
OT-jeugd - Zukertort-jeugd
14 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar W. Leene
21 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Hemelvaart; GEEN schaken
25 mei 2020
07:00PM - 08:45PM
Almere-jeugd - OT-jeugd
28 mei 2020
08:00PM - 11:45PM
Int. competitie; bar P. v.d. Merwe
04 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar F. Bergen
11 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Bekius
18 juni 2020
08:00PM - 11:45PM
Zomercompetitie; bar D. Houtman