2e pinksterdag

maandag 29 mei 2023 

aanvang 1ste ronde om 11.00 uur

inschrijven uiterlijk 10:45 uur

(prijsuitreiking om circa 17:15 uur)

7 ronden zwitsers

speeltempo 15 min. p.p.p.p. plus 5 seconden per zet

Inschrijfgeld: Volwassenen € 10,00 

Jeugd (geboren in 2009 of later) € 5,00  

1e prijs: 100 Euro + Oosten-Toren wisselbokaal

verdere prijzen: 2e prijs, 3e prijs, diverse ratingprijzen en natuurlijk JEUGDPRIJZEN!!!

locatie: Gebouw De Schakel, Burgemeester Bickerstraat 46-A, 1111 CC Diemen 

aanmelden: Fred Bergen 06-53243444 
per email: 
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Benieuwd naar de foto's van vorig jaar: zie hier

Deelnemerslijst t/m 22/5

 1. Frans Arp Het Spaarne haarlem 1910
 2. Casper van Eijden Koningsdag  
 3. Jorrit Kroes Koningsdag   
 4. Frits Veenstra SV Amsterdam West 1729
 5. Kaan Kat Schaakclub Santpoort  
 6. Furban Kat Schaakclub Santpoort  
 7. Tex de Wit   2321
 8. Patriek Tromp VAS 2023
 9. Marlo Coolen SV Amsterdam West 1770
10. Simon Durivou   1266
11. Peter de Louw   1791
12. Niels van Dam VAS 2145
13. Martijn van der Eijk   2195
14. Caspar Kruijf SV Almere 1897
15. Gerie Opgenhaffen De Raadsheer 1697
16. Frank van der Fluit Oosten-Toren 1468
17. Yeshas Kollareddy Oosten-Toren 640
18. Elwin Boonstra   1674
19. Paul van Sonderen Oosten-Toren 1669
20. Bas Spoelstra   1870
21. Take Snijders   1837
22. Ruben Eusman Oosten-Toren 1402
23. Jan Veraart   1752
24. Bregje Roebers VAS 1464
25. Jan Roebers VAS 2081
26. Vladimir Bartels   1875
27. Chris Bartels   1350 
28. Ghilon Etienne   1673
29. Gerard Koeleman SV Almere 1664
30. Pim Beers SV Almere 1827
31. Marnix Lukasse De Cirkel 1715
32. Kien Ngo VAS 583
33. Ekansh Agrawal   800
34. Diego Lont Oosten-Toren 1722
35. Stijn van Engelen Oosten-Toren 1699
36. Gerard Driessen Oosten-Toren 1668
37. Joris de Groot Oosten-Toren 1456
38. Peter van der Merwe Oosten-Toren 1686
39. Thao Luong   852
40. Harun Malik SC Hoofddorp 808 
41. Kees Sterrenburg Caïssa 1873 
42. Emma Barbier   1059
43. Sarah Barbier   753
44. Lorenz Lee    
45. Henny Heima de Raadsheer 1491
46. Valery Maes Charlois Europoort 2102
47. Willy Au   1368
48. Martin Heijlman SV Almere 1881
49. Jamal Yuonis Oosten-Toren 1734
50. Hank Hoving Oosten-Toren 1973
51. Dimitri Reinderman   2560
52. Jonathan van Nie Chaturanga 1829
53. Roelof Kist Chaturanga 1820
54. Fred Avis Caïssa-Eenhoorn 1854
55. Bart-Piet Mulder De Wijker Toren 2136
56. Jeannot Tuijnman   1751
57. Partipan Groen in 't Wout SV Amsterdam-West 1707
58. Bee Berends   1800
59. Oscar Negelen   1000
60. Rajeev Pareddy SV Hoofddorp 1035
61. Budi Manuri Oosten-Toren 1776
62. Lars van Renselaar SV Almere 1455
63. Ton Sprong SV Almere 1725

Agenda

09 mei 2024
08:00PM - 11:45PM
OT Interne competitie
16 mei 2024
08:00PM - 11:45PM
OT Interne competitie
20 mei 2024
08:00PM - 11:45PM
OT Open
23 mei 2024
08:00PM - 11:45PM
OT Interne competitie
30 mei 2024
08:00PM - 11:45PM
OT Interne competitie

Login